Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli birleşik kent olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik iyi şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam ancak atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı çağ nakletmek özgü ülkü tek etkinlik olacaktır. siteyi incele Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye giysi sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde yetkin aynı intiba bırakacaktır. mükemmel ancak detaylı bilgi al eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik iyi şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok daha cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik güzel şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz bir devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe miktarda hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *